O szkole

Witamy w Szkole Nauki Jazdy "GAWRON".
Jeżeli planujesz zdobycie prawa jazdy kategorii B, dobrze trafiłeś. Nasza szkoła w sposób profesjonalny przygotuje Cię nie tylko do egzaminu państwowego, ale także nauczy Cię odpowiedzialnego poruszania się po drogach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci po zakończonym szkoleniu posiadali całkowitą wiedzę i umiejętności, które pozwolą im stać się kierowcami potrafiącymi znaleźć się na drodze w każdych warunkach. Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Szkoła Nauki Jazdy "GAWRON" to gwarancja możliwie najlepszych warunków w zdobywaniu umiejętności kierowania pojazdem.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie teoretyczne (30 godzin) przeprowadzane jest w sali wykładowej i trwa około dwóch tygodni. Podczas pierwszych zajęć kandydat na kierowcę otrzymuje darmowy zestaw materiałów dydaktycznych. Przy prezentacji zajęć korzystamy z plansz tematycznych, tablic ścierno-magnetycznych, umożliwiających tworzenie symulacji drogowych, a materiały dydaktyczne jakimi dysponujemy to filmy szkoleniowe, programy egzaminacyjne oraz podręczniki.

Po zakończeniu zajęć teoretycznych rozpoczynają się zajęcia praktyczne, czyli jazda na placu manewrowym i w ruchu miejskim. 30 godzin zajęć praktycznych ustala się indywidualnie z instruktorem i dobiera w taki sposób, żeby nie kolidowały z Twoim rozkładem dnia. Instruktor może odebrać Cię z dowolnie umówionego miejsca.

Nauka odbywa się na pojazdach marki Toyota Yaris - dokładnie takich, na jakich od 1 grudnia 2017 roku przeprowadzane są egzaminy państwowe w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie (artykuł na stronie WORD).

Oferta

Kurs podstawowy, 2200 zł (30 h teorii, 30 h praktyki, materiały szkoleniowe)

Kurs rozszerzony, 2800 zł (30 h teorii, 40 h praktyki, materiały szkoleniowe)

Kurs ekspresowy, 2600 zł (szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie)

Szkolenie uzupełniające - dowolna liczba godzin dodatkowych w cenie 80 zł/h dla uczestników powyższych kursów lub 100 zł/h dla osób z innych szkół.

Nasze pojazdy