Opinie

Archiwum: 2014 r.   2013 r.   2012 r.   2011 r.   2010 r.   2009 r.  


Radek -- Wednesday, December 7 2011, 05:58 pm

Dzisiaj zdałem ;] Bardzo polecam szkołe Tomka, miła atmosfera, SUPER instruktorzy a szczególnie Rafał :D. Dzięki chłopaki że nauczyliście mnie jeździć. :)Jeszcze raz polecam wszystkim, którzy chcą wypaść dobrze na egzaminie. ;]


Agata -- Monday, November 21 2011, 01:57 pm

Dzisiaj zdałam egzamin! Bardzo dziękuję wszystkim instruktorom, a przede wszystkim Rafałowi, z którym spędziłam najwięcej godzin w \"elce\" - dziękuję za ogromną cierpliwość. :) Polecem szkolę Tomka, naprawdę warto!!


Natala -- Monday, October 24 2011, 08:49 pm

Dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym razem! Naprawdę z amatorów potrafią zrobić super kierowcę!:)Dziękuję instruktorom - Tomkowi za bardzo pouczające i ciekawe wykłady i Maćkowi za cierpliwość bo to dzięki Wam nauczyłam się dobrze jeździć. Polecam Gawronka wszystkim, którzy chcą zdać za pierwszym razem! Super szkoła!!!!!


Marcin -- Wednesday, October 5 2011, 08:58 pm

Dzisiaj zdałem za pierwszym razem. Dziękuję wszystkim tym którzy przyczynili się do tego, czyli Mariuszowi, Rafałowi, Bartkowi, Krzyśkowi i oczywiście Tomkowi. Jeśli ktoś chce zdać za pierwszym razem to nie ma na co czekać tylko zapisywać sie na kurs. Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki!!!


Rafał. -- Wednesday, October 5 2011, 06:59 pm

Dzisiaj zdałem za pierwszym podejściem. Wielkie dzięki dla całej ekipy, a szczególnie dla Rafał, Tomka i Krzyśka. Polecam wszystkim którym zależy, żeby zdać za I razem!!!!! Jeszcze raz wielkie dzięki chłopaki!!


Roksana -- Friday, September 30 2011, 04:22 pm

Polecam wszystkim szkołę nauki jazdy ,,Gawron\" ! Instruktorzy są bardzo kompetentni, każdy z nich mobilizuje na swój sposób, a więc na pewno znajdziecie tu swojego najlepszego nauczyciela. Ja najwięcej zawdzięczam Rafałowi i to przede wszystkim dzięki niemu zdałam egzamin ;)Dziękuję !


Mańka -- Thursday, September 29 2011, 01:21 pm

Dzisiaj zdałam egzamin. Polecam Szkołę Nauki Jazdy u Tomka. Dobra organizacja pracy,przyjemna atmosfera. Pozdrawiam wszystkich instruktorów.;)


sugen -- Monday, September 26 2011, 10:15 pm

Polecam


Asia -- Thursday, September 22 2011, 04:10 pm

Zdałam prawo jazdy w ten poniedziałek i chciała bym bardzo podziękować NAJLEPSZEMU instruktorowi na świecie Rafałowi który nauczył mnie wszystkiego od początku do końca to dzięki niemu zdałam ten egzamin dzięki jemu cierpliwości i prawdziwemu powołaniu do nauczania.Dziękuje Ci Rafał z całego serca do końca zycia bede wspominać wspólne chwile w \"L\" za te bicie po rękach i wspólne oglądanie się za paniami :). Dziękuje Tobie Tomku za przydatne lekcje teori i dziękuje Tobie Mariusz za ból brzucha i lekcje łaciny podworkowej. Moim zdaniem jak chcesz zdawać na prawko to tylko u Tomka pod pieczą Rafał:* :).


AGA -- Friday, September 2 2011, 09:39 pm

NA ŚMIERĆ ZAPOMNIAŁAM TRZYMAJCIE SIĘ ŁUKU CHŁOPAKI! JESZCZE RA WIELKIE DZIĘKI


AGA -- Friday, September 2 2011, 09:36 pm

PODZIĘKOWANIA ZA CIERPLIWOŚĆ I EFEKTYWNĄ NAUKĘ,KTÓRA ZOSTAJE W CZŁOWIEKU NA LATA.TOMKOWI ZA CIĘRPLIWOŚĆ,A SZCZEGÓLNIE: RAFAŁOWI ZA SPOKÓJ I OPANOWANIE,MARIUSZOWI ZA BARDZO POUCZAJĄCE LEKCJE \"ŁACINY\" PO KTÓRYCH WZIĘCIE MA \"STOPERAN\" W APTECE.POLECAM TĄ EKIPĘ SĄ JAK PRAWDZIWI STRAŻACY:JEDEN CIERPLIWIE CZEKA,DRUGI DZIAŁA WEDŁUG SCHEMATU,TRZECI KRZYCZY I ODWALA ZA NICH CAŁĄ ROBOTĘ.


Jacek -- Friday, September 2 2011, 10:36 am

Naprawdę warto wybrać właśnie tę szkołę, nauka jazdy na najwyższym pozimie.Ekstra instruktorzy , Fajna Atmosfera.Pozdrawiam i dziękuję


Aurelia -- Wednesday, August 31 2011, 12:11 pm

Do egzaminu na prawo jazdy podeszłam po długiej przerwie. Pierwszy egzamin miałam 2 lata temu;/ nie poszło. Postanowiłam zmienić szkołę i wykupiłam kilka godzinek u Tomka. Chłopaki: Maciek i Rafał, z którymi jeździłam na prawdę bardzo dużo mi pomogli. Mają dar tłumaczenia;D Zdałam egzamin! Dziękuję bardzo Tomkowi za to, że wciskał mnie na jazdy;D BARDZO GORĄCO POLECAM \"GAWRONA\"!!! Chłopaki pozdrawiam i przesyłam buziaki;*


Podhaj -- Wednesday, August 24 2011, 03:11 pm

Wielkie dzięki dla Tomka za to, że był moim instruktorem i nauczył mnie śmigać autem jeszcze przed tym jak otworzył szkołę nauki jazdy. Naprawdę polecam wam tego gościa xD świetnie uczy :]


WIOLA -- Wednesday, August 10 2011, 02:42 pm

Zdałam za czwartym razem w krótkim czasie i jestem szczęśliwa Chciałabym podziękować wszystkim instruktorom za naukę i cierpliwość,a szczególnie Bartkowi i Mariuszowi ,bo to oni przygotowali mnie od podstaw i najlepiej nauczyli.JEŚLI CHCESZ SZYBKO ZDAĆ TO TYLKO U GAWRONA POLECAM!Dziękuję Tomek za dzień w którym zdałam.


Aga -- Monday, August 8 2011, 07:23 pm

Ogromne podziękowania dla instruktorów a w szczególności dla Mariusza, bez którego niezdałabym za drugim razem.W moim wieku to i tak wielki sukces ;)Wszystkim niezdecydowanym polecam i gwarantuję niezapomniane przeżycia ;)


Michal -- Tuesday, August 2 2011, 11:50 am

Jak powiedział Tomek \"wszystko w temacie\" - prawko zdane za pierwszym razem! :) Do tego egzaminator pochwalił moje przygotowanie do egzaminu, co zawdzięczam tylko i wyłącznie instruktorom, którym serdecznie dziękuję, a w szczególności Mariuszowi, za wspaniałą naukę i przygotowanie od podstaw. Zachęcam wszystkich do nauki u Gawrona!!!


PIETRUCHA -- Monday, July 25 2011, 08:28 pm

JA RÓWNIEŻ ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM! A WIEC WSZYSTKO MOWI SAMO ZA SIEBIE DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE PRZEZ DOBRYCH INSTRUTORÓW . POLECAM WSZYSTKIM SZKOŁE \"GAWRONA\"JEZELI ZALEZY WAM NA SZYBKIM ZDANIU EGAMINU !!!!. PODZIEKWANIA DLA WSZYSTKICH INSTRUKTORÓW :).


Lasek -- Friday, July 15 2011, 09:46 pm

Najlepsza szkoła! Tomkowi dziękuje za ciekawe teorie, Rafałowi za Ciekawe rozmowy i mile spędzony czas w \"Elce\" ^^, Mariuszowi dziękuję za wszystko czego mnie nauczył i za to że opier**lal mnie kiedy było trzeba ;]. Dzięki chłopaki, Jeżeli macie zamiar iść na Prawko to tylko do Gawrona!!


Michał -- Saturday, July 9 2011, 11:10 am

polecam szkołe Tomka bo naprawde warto zdałem za pierwszym razem


Marta -- Monday, June 27 2011, 09:13 pm

Wielkie podziękowania dla Tomka,Bartka a w szczególności dla Rafała za wielką cierpliwość i wyrozumiałość w nauce! Egzamin zdany i teraz jest wielka radość! Polecam tę szkołę chłopaki znają się na rzeczy. Naprawdę warto!


Kriss -- Thursday, June 23 2011, 06:14 pm

Wielkie dzięki za trud, naukę i cierpliwość dla instruktorów: Mariusza, Tomka, Bartka oraz za cenne rady przed samym egzaminem. To dzięki Wam jestem szczęśliwym posiadaczek prawka :D Pozdrawiam. I POLECAM BARDZO SZKOŁE :)))


Bori -- Thursday, June 16 2011, 03:13 pm

Dzisiaj zdałem swój egzamin za pierwszym razem ! xD Chciałem podziękować całej ekipie, która miała ze mną styczność w szkole Gawrona (Rafał, Mariusz, Tomek), a w szczególności Rafałowi, z którym spędziłem ponad 20 godzin, który porządnie przygotował mnie w dużej mierze do egzaminu, i którego szczerze powiedziawszy będzie mi brakować ;-). Jeszcze raz dzięki i polecam wszystkim, którzy chcą wypaść dobrze na egzaminie. ;]


Justyna -- Tuesday, June 7 2011, 11:43 am

Podziękowania dla Tomka Mariusza Macka Rafała i Bartka.Mąż mój zdał u Tomka za pierwszym razem i powiedział że żadna inna nauka i zapisał mnie wciągu tygodnia poszłam na kurs i zdałam.Dziekuje Mariuszowi za jego cierpliwośc;-*. A Tomaszowi za to że wieżył we mnie od samego początku.Będzie mi was brakowało, KOCHAM WAS CHŁOPAKI;-* Gorąco polecam i pozdrawiam.


Łukasz -- Tuesday, June 7 2011, 11:27 am

Chodziłem do innej nauki to była porażka.Po trzech latach poszedłem do Tomasza i zdałem za pierwszym razem. Dzięki chłopaki pozdrawiam gorąco.


maho -- Saturday, June 4 2011, 08:38 pm

najlepsza szkola w Goleniowie , ratująca dupe ;P pozdrowienia do Tomka , Mariusza i Rafała , polecam i dziekuje [ egzamin pozytywny ]


Ulka -- Thursday, June 2 2011, 07:14 pm

Ogromnie dziękuję moim instruktorom (Mariuszowi i Tomkowi) za naukę, a wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam szkołę Gawrona. Zdanie egzaminu to tylko kwestia szczęścia, bo na przygotowanie techniczne i merytoryczne nie da rady narzekać :) Pozdrawiam!


Madzia -- Friday, April 29 2011, 09:19 pm

Dziś zdałam egzamin,a to zasługa tylko i wyłącznie Mariuszka!!!:) był moim prowadzącym instruktorem w szkole Tomaszka. Na egzaminie czułam się świetnie przygotowana i pewna swoich umiejętności za kierownicą, jak to powiedział egzaminator\"niektóre wykonane przeze mnie zadania zasługują na pochwałę\":))))Dziękuje Mario!!!


Mati -- Sunday, April 10 2011, 08:25 pm

Jesli chcecie zdać za pierwszym razem to tylko u GAWRONA :D Ja już mam to za sobą... Dziękuję instruktorom za miłą współpracę, naprawdę polecam !!!


Agata -- Saturday, April 9 2011, 03:14 pm

Serdeczne podziękowania dla Tomka, Bartka i Mariusza za profesjonalizm i wyrozumiałość:) Gorąco polecam tą szkołę. Mogłabym się rozpisywać o jej zaletach na pół strony. Zamiast tego zacytuję słowa egzaminatorki jakie usłyszałam na koniec jazdy: \"pięknie, jestem pełna uznania dla pracy jaką włożyli instruktorzy żeby tak świetnie przygotować panią do egzaminu\". Nic dodać, nic ująć:)


Paula ;) -- Friday, April 8 2011, 11:21 am

Właśnie dziś zdałam prawo jazdy. Nie udało by się to gdyby nie szkoła Tomka ;) Atmosfera w L jest nie do zastąpienia. Nie ma takiej drugiej ;) Gorąco polecam ;)


Migren-a -- Thursday, April 7 2011, 02:16 pm

Ekipa jak marzenie:) Nie wahajcie się, od razu do Tomka na kurs!!! Atmosfera świetna! Bardzo zrozumiałe TŁUMACZENIE! Bez problemowy kontakt, w celu umówienia się na jazdy! Podziękowania dla Mariusza, Tomka i Bartka! :)


Bartek.F -- Thursday, April 7 2011, 01:09 pm

Miło wesoło w L dobre tłumaczenie i dobra nauka,dobre podejscie i efekt widac za 1 razem ; ) POLECAM !!!


madziuchna:) -- Tuesday, April 5 2011, 09:20 pm

Dawno miałam się wpisać ale nie było okazji....gorąco polecam szkołe nauki jazdy Tomka. Atmosfera super sprzyjająca i luźna.Chłopaki naprawdę starają się wszystko jak najlepiej wytłumaczyć....a i naprawdę szacunek dla ich cierpliwości i zaangażowania...POLECAM!!!! (kaskaderka:P)


Spider -- Sunday, April 3 2011, 09:44 pm

No co tu dużo mówić... Bardzo fajna atmosfera podczas jazd, nawet na wykładach nie było nudno ;) a przede wszystkim BARDZO DOBRE TŁUMACZENIE.Bez problemowe umówienie się na jazdy. Na egzamin idzie się bardzo dobrze przygotowanym. Szczególne podziękowania dla Mariusza, który był moim instruktorem prowadzącym i naprawdę dużo mnie nauczył ;) pozdrawiam PS gorąco polecam robienie prawka u Tomka ;)


Zebra -- Sunday, April 3 2011, 09:18 pm

Serdecznie pozdrawiam mojego instruktora Tomka!! Dziękuję za wszystko i gorąco polecam jego szkołę ze względu na dobre podejście do nauczania i genialną atmosferę! Istne szaleństwo :D Naprawdę warto!


Gabrysia:) -- Thursday, March 17 2011, 03:21 pm

Wielkie podziękowania za trud, naukę i cierpliwość dla wspaniałych instruktorów, którzy mnie uczyli czyli dla Mariusza, Tomka, Bartka, Maćka... To dzięki Wam zdałam te prawko :D Będzie mi tęskno za Wami;p Pozdrowionka:*:* Ps. POLECAM SZKOŁĘ GAWRONA:)


Olinka ;] -- Friday, March 11 2011, 10:02 pm

Dziś odebralam prawko,(przeszczęśliwa!) które zdobyłam dzięki szkole Gawrona,to na pewno zasluga wszystkich czterech instr. Ale najbardziej to dziekuje mojemu kochanemu Mariuszkowi;), bo to właśnie on nauczył mnie wszystkiego - od ruszania do zdanego egz`a. Tomek też nie jest taki zły;)), nawet gdy się nie zda za pierwszym razem - bo serduszko ma dobre i zależy mu żeby dobrze nauczyć przyszłych kierowcow;]. Jak najbardziej polecam tę szkołe, zwłaszcza młodym osobom bo atmosfera jest naprawde lużna. Instr. są wyrozumiali, cierpliwi, opanowani i najlepsi na jakich można trafić ;)))


Patryk -- Friday, March 11 2011, 03:56 pm

Najlepsza szkoła jazdy w Goleniowie i nie tylko!! Polecam! Instruktorzy sa najlpszi ;D


Damian -- Thursday, March 10 2011, 12:24 pm

Polecam szkołę (GawroNA) bardzo miła atmosfera , dobra szkolenie ......... Polecam!!! Zdałem za pierwszym razem :)))!!!!!!


IZA -- Wednesday, March 9 2011, 04:43 pm

ZDAŁAM!!!!!!!!!Zdałam za pierwszym razem.Szkoła GAWRONA jest najlepsza wiem bo kiedyś chodziłam do innej.Chciałam podziękować Tomkowi za taką szkołę jaką ma.A Mariuszowi za cierpliwość do mnie bo często jej potrzebował.Ale już jest po wszystkim zdałam i bardzo się cieszę.POLECAM SZKOŁĘ GAWRONA :))


Anuśka -- Tuesday, March 8 2011, 05:12 pm

DZIEŃ KOBIET - wymarzony termin na zdanie egzaminu :) Dziękuje chłopakom za poświęcenie, a nagroda za specjalne zasługi należy się Tomkowi za to, że spełnił swoją obietnice i zrobił ze mnie kierowce :) Do GAWRONA warto się zapisać!!! Załoga G górą :D


Madzia -- Thursday, February 17 2011, 12:27 pm

No i mi też się udało w co dalej nie wierze... ;) Ludziska jak na prawko to tylko do tej szkoły! Instruktorzy wyróżniają się ogromnąą cierpliwością i zaangażowaniem ;D Chciałabym bardzo podziekować Tomkowi za całokształt.. Bo wątpiłam że taka sierotka jak ja zaczynająca od zera zda za 1 razem :P A przede wszystkim Mariuszowi, za nauczenie mnie wszystkiego od podstaw, za cierpliwość, wspaniałą atmosferę dzieki której człowiek nie stresuje się tak bardzo ;) PS. Będzie mi brakowało tych jazd! ;)


Karolina -- Wednesday, February 16 2011, 10:36 am

Bardzo polecam szkołę Gawrona!Co prawda ja kurs nauki jazdy robiłam gdzie indziej a po trzech oblanych egzaminach wykupiłam jazdę u \'\'GAWRONA\'\' i efekt jest :) za parę dni odbiorę prawko!Zapewniam, że w tej szkole nawet kilka godzin zdziała cuda a co dopiero pełny kurs! :)


Michał -- Tuesday, February 15 2011, 09:43 pm

Przede wszystkim kompetentni instruktorzy, wspaniała atmosfera podczas jazd, co sprawiało, że za każdym razem chętnie wsiadałem do \"elki\" Na egzaminie wszystkie trasy miałem opanowane. Jeździłem godzinę i żadną z tras egzaminator mnie nie zaskoczył;D Prawko zdane za 2 razem :) (powinno być za pierwszym, ale cóż... głupi błąd)


Domino -- Thursday, February 3 2011, 09:42 pm

No cóż - skoro tu jestem to znaczy że ZDAŁAM:) Chciałam podziękować przede wszystkim Tomkowi, bo rzadko zdarza się spotkać na swojej drodze tak miłą, zawsze uśmiechniętą i gotową pomóc i odpowiedzieć na każde pytanie osobę. Tomka charakteryzuje systematyczne dawkowanie wiedzy, co nie wprowadza chaosu informacyjnego w jakże puściutkiej główce świeżego kursanta. Jako zawodowy kierowca dobrze technicznie przygotuje każdego - skoro dał sobie radę nawet ze mną :) I wielkie podziękowania dla Mariusza, który zachowawczo - ostrożny ale jak przystało na instruktora niesamowicie cierpliwy. Z pasją przekazuje wiedzę i przydatne triki;) Dzięki za wszystko ;) Pozdrowienia dla przyszłych kursantów i dla całej załogi :)


Ania -- Thursday, February 3 2011, 08:48 pm

Prawko zaliczone ;) polecam szkole \"GAWRONA\" najlepsi instruktorzy, bezstresowa atmosfera bede za jazda z wami tesknila ;]


Katarzyna -- Tuesday, February 1 2011, 07:09 pm

Witam wszystkich!Dziś właśnie zdałam za pierwszym razem i nie posiadam się z radości w sumie to nie mogę dalej w to uwierzyć.Każdemu będę polecać tę szkołę nauki jazdy.GAWRONKU jesteś najlepszy!!!Bardzo dziękuję za świetne przygotowanie mnie do egzaminu.Dzięki chłopaki!!!


Marta -- Saturday, January 29 2011, 02:03 pm

Dziękuje moim instruktorom - Mariuszowi i Tomkowi za świetne przygotowanie do egzaminu :)) przed przyjściem na kurs nigdy wcześniej nie kierowałam samochodem, a dzięki Nim zdałam za 2 razem ;D POLECAM!!


Czesiek -- Wednesday, January 19 2011, 09:21 pm

Witam wszystkich kursantów. Ja to w sumie nie zdałem za pierwszym razem, bo dopiero za trzecim, ale taka \'maguła\' jak ja może to uznać za spektakularny sukces. Ciesze się, że na prawko poszedłem do szkoły Gawrona - ma bardzo dobrych instruktorów, którzy mi bardzo pomogli. Pozdrawiam i życze powodzenia.


Archiwum: 2014 r.   2013 r.   2012 r.   2011 r.   2010 r.   2009 r.